Arvutikursused algajatele  

notebookNarva Keskraamatukogus toimuvad arvutikursused algajatele. Individuaalkoolitused toimuvad tehnikakirjanduse osakonnas iga päev E-R kella 12.00 - 13.00. Eelregistreerimine 3592415. Kursused toimuvad vene keeles.
   
   

Tallinna Keskraamatukogu ja Narva Keskraamatukogu kutsuvad 24. veebruaril peale kaitsejõudude paraadi jätkama riigi sünnipäeva tähistamist raamatukogubussiga Katarina Jee.

Raamatukogubuss ootab huvilisi alates kella 13.00 kuni 16.00 Peetri platsi lähedal asuva kaubanduskeskuse Fama parklas. Samal ajal korraldab Narva Keskraamatukogu kaubanduskeskuses kogupereviktoriini „Tuntud ja tundmatu Eesti“.

Tallinna Keskraamatukogu direktor Kaie Holm: „Samamoodi kui on meie riigil vaja hästi toimivaid kaitsejõude, on meie riigi jaoks oluline ka see, et siin elavad inimesed oleksid informeeritud, iseseisva otsustusvõimega ja ühiskondlikult aktiivsed. Seepärast on ka 24. veebruaril Narvas koos sealsete elanikega pidutsedes meie eesmärk näidata, et raamatukogud aitavad muuta meie riiki tugevamaks“.

Raamatukogubussis saab igaüks oma silmaga vaadata, milline on ratastel raamatukogu, kui palju raamatuid selline raamatukogu mahutab ja mis teenuseid on võimalik raamatukogubussis kasutada.  Nii suured kui väikesed on oodatud proovima oma teadmisi eesti- või venekeelses viktoriinis „Eestimaa“. Õigeid vastuseid saab vajadusel otsida raamatunäituselt, kus on väljas nii eesti-, vene- kui ingliskeelsed raamatud Eesti kohta. Nuputamishuvilisi ootavad ka koomiksiteemaline viktoriin, eriteemalised ristsõnad ning kirjanduslikud bingod nii lastele, noortele kui täiskasvanutele. Tublimad viktoriinilahendajad saavad kingituse valida eestikeelsete raamatute hulgast. Raamatukogubussis saab raamatukoguhoidja juhendamisel punuda rahvusvärvides käepaela. Lapsed on oodatud joonistama pidupäevapilte.

Narva Keskraamatukogu direktor Maritsa Ort: „See on väga tore võimalus näha Narvas ainust raamatukogubussi Eestis. Anname endast parima, et narvakate ja külaliste jaoks kujuneks meie riigi sünnipäev ilusaks ja muljeterohkeks perepäevaks“.

Narva Keskraamatukogu korraldab kaubanduskeskuses Fama interaktiivse kogupere viktoriini „Tuntud ja tundmatu Eesti”. Viktoriini küsimused hõlmavad Eesti kultuuri, ajalugu, kirjandust ja sporti. Osaleda võivad kõik soovijad ja parimad saavad auhinnad. Ürituse viib läbi Narva Keskraamatukogu maskott Julius. Viktoriin toimub kell 13.00 - 14.00.

Katarina Jee juurest tasub läbi tulla juba enne paraadi, kuna Riigikantselei on andnud Katarina Jeele kaasa väikesi sinimustvalgeid käsilippe.

Katarina Jee on Tallinna Keskraamatukogu raamatukogubuss, mis sõidab kindlal marsruudil Tallinna nendes piirkondades, kus raamatukogu lähedal ei ole. Reedeti külastab Katarina Jee lasteaedu, koole, huvi- ja päevakeskusi. Rohkem infot Katarina Jee kohta leiab aadressil www.keskraamatukogu.ee/buss  

Raamatukogubuss on varustatud invatõstukiga.

Täiendav info:
Tallinna Keskraamatukogu direktor Kaie Holm, telefon 683 0902, e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Narva Keskraamatukogu direktor Maritsa Ort, telefon 359 1993, e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

   

Viited  

krenh small
lastekas s est
america22
books est
gb s
 
   

Meie asukoht  

   

Pildistamine  

Üritusi võidakse pildistada Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja poolt. Ürituste pildid lisatakse raamatukogu fotogaleriisse. Soovist pildile mittejääda palume informeerida raamatukoguhoidjat enne ürituse algust.
Juhul, kui leiate peale ürituse toimumist fotogaleriist endast või oma pereliikmest pildi, mille avalikustamist Te ei soovi, siis palun informeerige sellest raamatukogu ja raamatukogu kustutab pildi fotogaleriist ära.