Зоны для удаленной работы в Нарвской центральной библиотеке  

Нарвская центральная библиотека предоставляет удобные зоны для индивидуальной или групповой удаленной работы.

Дополнительная информация и бронирование помещения по тел. 3592415 или tehnika@narvalib.ee

IMG b7fd86a638f4b21898025ac141531804 V

   

Уважаемые посетители библиотеки!  

В Кренгольмской библиотеке у вас есть возможность поупражняться в игре на пианино. Пианино находится на 1 этаже библиотеки.

Предварительная регистрация: 35 69392

QDKuUtBpN6o

   

Новая услуга!  

Уважаемые посетители библиотеки.

В рамках года движения в библиотеке, на 3 этаже, установлен тренажер для ходьбы.
Тренажером могут пользоваться лица старше 12 лет.

20230307 133053

   
   

Kuigi ekspertiisi pole tehtud, näivad laienevad praod Narva keskraamatukogu hoone välisseintes ja trepimademetel ohtlikud. Raamatukoguhoone kahtlasest seisundist teavitati linnavalitsust juba eelmisel aastal.

Lugemissaali seinas olevat pragu varjavad raamaturiiulid. Lugejad seda ei näe, raamatukogu töötajate eest seda varjata ei õnnestu, nagu ka paljusid teisi õõvastavaid defekte, mis on peidus raamatukoguhoone konstruktsioonielementides, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Narva keskraamatukogu uus hoone avati 1987. aasta jõulude ajal. Nagu nõukogudeaegsete ehitustega ikka, valmis see kiirustades. Ehitaja eesmärk polnud mitte kvaliteetne töö, vaid objekti valmimine aasta lõpuks. Nüüd on näha, mida see kaasa on toonud.

"Jah, kui on suured vihmad, siis siin põrandal lainetab ja see on raamatukoguhoidja igapäevane töö, see vesi siit ära korjata," rääkis Narva keskraamatukogu direktor Maritsa Ort.

Narva raamatukogu külastab päevas 300 kuni 700 inimest, see näitab, et raamatukogu on piirilinnas vaja.

"Kindlasti on vaja, eriti lastele, kes veedavad siin oma vaba aega ja kellele korraldatakse mitmesuguseid üritusi. Nad tunnevad end siin väga koduselt," kinnitas Ort.

Narva uue raamatukogu jaoks oli isegi koht välja valitud, kuid linnavolikogu otsustas selle anda õigeusu kirikule. Raamatukogu asemel ehitatakse piirilinna kolmas õigeusu kirik.

"Ma lugesin ka sellest ja see üllatas mind. Meil on küllalt kirikuid, miks neid veel vaja on," ütles raamatukogu külastaja Ljudmilla, kelle arvates oleks raamatukogu ehitamine mõistlikum olnud.

Lugejad raamatukogu köögipoolt ei näe. Need kohad, kuhu nad pääsevad, on kenad ja korras. Seepärast ei olnud need inimesed, keda"Aktuaalne kaamera" küsitles, raamatukoguhoone seisundi üle mõelnud.

Narva linnavalitsusest "Aktuaalne kaamera" täna kommentaari ei saanud. Ajalehele Põhjarannik on linnavalitsuse liige Viktoria Lutus öelnud, et uue raamatukogu ehitamine on kirjas linna arengukavas, kuid tähtajad sõltuvad eelarve võimalustest.

foto


(Foto: ERR)
 http://uudised.err.ee/index.php?0&popup=video&id=50411

http://uudised.err.ee/?06261199

Gaškov, A.

   

Инфоресурс Äripäev  

info
   
Narva linna andmekaitsetingimused
   
EPR logo final
   

Компьютер для начинающих  

notebookНарвская центральная библиотека организует индивидуальные консультации по использованию компьютера.
Если Вы не знаете, как зайти в Интернет или как сохранить информацию, если у Вас возникли проблемы с электронной почтой или с компьютерной мышкой, не стесняйтесь, приходите в библиотеку!

ИТ-специалист проводит консультации в удобное для вас время по рабочим дням 10.00-17.00. На консультацию можете зарегистрироваться заранее по тел.          56 311 410
   

Технология 3-D печати  

3d printer costУзнай о 3D принтерах и 3D печати больше.
Приглашаем вас на бесплатные мастер-классы по 3D печати в инновационной лаборатории Маkеrlаb в Американском центре.
Регистрация по телефону: 55 35 377
   

Работа на лазерном резаке  

llУзнайте о лазерной резке и приёмах работы на станке!

Приглашаем вас на бесплатные мастер-классы по лазерной резке в инновационной лаборатории Маkеrlаb в Американском центре.

Регистрация по телефону: 56 311 410
   
© Narva Keskraamatukogu 2022