maskitest
   

Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 10.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 55 35 377

   

Uudised

   

6666Narva Keskraamatukogu ja Narva Muuseum osalevad mittetulunduslikus aktsioonis #MuseumsThankHealthHeroes, Ameerika muuseumite eeskujul tänutäheks meditsiinitöötajatele üle maailma.Projekti toetuseks ja eluviimiseks võib iga museum üle maailma avaldada meditsiinitööga seotud eksponaate oma sotsiaalvõrgustikes.

Narva Muuseumis kogus on olemas vanad pildid, mis olid tehtud Narva linna viiendas haiglas 1915 aastal.

Pildil on jäädvustatud inimesed – haiged ja haavatud, kes said viga Esimese maailmasõja lahingutes ning ka Narva linna haigla töötajad.

Pildi keskel on õigeusu vaimulik Ioann Kotšurov koos oma väikse tütrega. 1915 aasta suvel. Ioann Kotšurov koos Narva poeglaste gümnaasiumi õpetajatega viis läbi usuõpetuse ja lugemistunde haavatutele Narva haiglates.

Kas te teadsite, et Narva poeglaste gümnaasiumi hoone (praegu Narva Vanalinna Riigikooli hoone) anti 121. välihospitali alla. Gümnaasiumi õpilastele jäeti ainult koridor ja viis kabinetti, kus nad on võtsid vabatahtlikult sanitaritöö hospitalis enda peale ning käisid haavatutel Narva jaamas vastas.

6666

Narva poeglaste gümnaasium. 1886.a. Narva Muuseumi kogust.

5555

Narva 5. linna haigla töötajad ja haiged. 1915.a. Narva Muuseumi kogust.

   
© Narva Keskraamatukogu 2019