maskitest
   

Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 10.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   

IMG 5462 R1Kuzja Zverevi loomingut iseloomustab enesetunnetus ja psühhoanalüüs, oma koha otsimine elus, enesekontroll ja eneseiroonia. Ta mõtleb olemisest ja "mina" olemusest selles keerulises maailmas, kasutades oma töödes stiili, mis meenutab vana vene rahvakunsti ning mis annab tema töödele juurde originaalsuse ja kordumatuse. Näitus "Duelli ei toimu" on vestlus iseendaga.

Näitusel on esitatud 15 maali. Kõikide tööde tegelased kujutlevad autorit ennast reaalses elus ja väljamõeldud olukordades. Tugev maalifaktuur aitab luua vibreeriva ruumi ja avada mõtte. Mõeldes inimese olemusest, kutsub kunstnik vaatlejaid liituma selle protsessiga.

Lühidalt kunstniku kohta: Kuzja Zverev – Narva kunstnike ühingu-, Vabagraafikute ühenduse- ja Maalivata kunstnike ühingu liige. Ta on rahvusvaheliste näituste püsiosaleja ja laureaat ning „Жемчужина культуры Ида-Вирумаа 2015“ auhinna laureaat.

IMG 5462 R1

   
© Narva Keskraamatukogu 2019