maskitest
   

Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 10.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   

BarsukLaupäeval, 24. oktoobril kell 13.00 toimub raamatukogus kahe autori raamatu esitlus.

Narvakad Svetlana Smirnova ja Aleksei Serov on algajad autorid, kes on teinud koostööd raamatukoguga juba mitu aastat, kuid kirjanikena astuvad nad üles esimest korda.

Aleksei Serov on noorsootöötaja, andragoog, fotograaf, videograaf, ajakirjanik ning mittetulundusühingu Planet 27 juhatuse liige. Aleksei on olnud autor sellistele projektidele nagu «Наша Нарва с разных углов зрения», mis koosneb rohkem kui 20 filmist ning samuti rahvusvahelise projekti «100 фотографий, что люди говорят?» autor.Esitlusel tutvustab Aleksei oma muinasjuturaamatut «Кролик и Барсук». Raamatsus on kenad värvilised illustratsioonid, arendavad ülesanded, mis aitavad vanematel kasuga veeta vaba aega oma lapsega.

Svetlana Smirnova on mitmekülgne persoon, kes on palju tähelepanu pööranud enesearengule, karjäärile – saanud kõrghariduse, osalenud erinevatel täiendkoolitustel. Elukestev õpe on saanud Svetlana motoks. Svetlana jõuab ja oskab ühtemoodi töötada nii noorte kui täiskasvanutega. Ta on andragoog, paljude rahvusvaheliste projektide eestvedaja ja teostaja ning sertifitseeritud transformeeritavate mängude juht. Oma esinemistes kasutab Svetlana oskuslikult nii muinasjutu- ja kunstiteraapiat kui ka neurograafikat.

Svetlana armastab reisida kohtadesse, kus iga uus teerada viib teda uute avastuste ja teadmiste juurde. Kogetuga tuli mõte kirjutada sellest raamat «Записки путешественницы или как не сойти с ума от приключений».

Sisepääs on tasuta.
Info: Narva Keskraamatukogu, 3592437

Barsuk

   
© Narva Keskraamatukogu 2019