maskitest
   

Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 10.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   
ceв э
17. mail 2021 kell 17.00 kutsub Narva Keskraamatukogu Teid luuleõhtule, mis on pühendatud luuletaja Igor Severjanini loomingule. Esitatakse kirjanduslikku-muusikalist kompositsiooni: "Muusikalised motiivid Igor Severjanini loomingus". See sündmus on pühendatud luuletaja sünnipäevale. 16. mail oleks luuletaja saanud 134-aastaseks. Tema elu ja looming on tihedalt seotud Eesti, Narva ja varasema kuurortkülaga, praeguse Narva-Jõesuu linnaga.

54 aastatest maal elanud Igor Severjanin oli 23 aastat Eestiga seotud, "Heleda Eestimaa kubermanguga". Ta armastas seda maad ja temast sai Eestimaa tõeline laulja. Sellest räägivad paljud tema teosed, sellest räägivad ka tema luulekogud , mis on Igor Severjanini loomingu austajatele hästi tuntud.

Õhtu eestveedajaks on ajaloolane ja koduuurija Irina Ivantšenko. Ta pühendas suurema osa oma elust Narva ja Hungerburgi ajaloo, Slutševskide elu ja loomingu uurimisele ning ajalugu ja kirjandust käsitlevate raamatute ja artiklite kirjutamisele.

Üritus kestusega 60 minutit toimub online formaadis Zoomi keskkonnas.

Üritus toimub vene keeles

Registreeruda saab lingi kaudu https://forms.gle/RXHMFKgLyLEm12KR8

Zoomi osalemise link saadetakse registreerunud isikutele 1 tund enne loengu algust.

Info: 35 95545
   
© Narva Keskraamatukogu 2019