maskitest
   

Arvutikursused algajatele  

notebook
Narva Keskraamatukogu pakub abi algajatele arvuti ja nutiseadmete kasutajatele. Konsultatsioonid on individuaalsed ning toimuvad Narva Keskraamatukogus.
Küsige julgesti abi. 

Ootame teid tööpäevadel kella 10.00-17.00.  Registreerida saab telefoni teel. 54 507 666
.
   
   

3d printer costKui sa tahad teada,
kuidas töötavad 3D printerid,
siis tule Narva Keskraamatukogu
innovatsioonilaborisse MakerLab tasuta töötuppa!

Helista 56722007

   

Uudised

   
dirk martins bJNiHiH0A3Y unsplashOsalema on kutsutud teismelised vanuses 12 kuni 18 aastat.

Konkursile ootame süžee- ja originaalpilte, mis peavad olema seotud konkursi teemaga. Foto peaks kajastama konkursi peamist ideed.

Konkursi nominatsioonid:
  • „Eesti loeb.” Pildi süžee peaks olema tihedalt seotud Eestiga;
  • "Osavõtlik lugemine." Oodatakse pilte, kus on jäädvustatud inimese emotsioonid lugemise protsessis; humoorikaid ja naljakaid pilte, seotud teose tegelasega või süžeega. Fotol võib olla kujutatud nii üks inimene kui mitu;
  • "Objektiivis on raamatukogu." Oodatakse pilte, mis kajastavad lugemist raamatukogus;
  • „Loen mina ja loeb minu pere.“ Jäädvustage pere lugemas raamatuid, ajakirju ja ajalehti.

Korraldajad loodavad, et sellise fotokonkursi läbiviimine raamatukogus aitab kaasa võistlejate loomingulisele eneseväljendusele, amatöörkunstide originaalsete vormide arendamisele, aitab luua lugemisoskuse positiivset kuvandit ning tuvastada loovalt andekaid ja amatöörfotograafe teismeliste seas.

Konkursile võetakse vastu kõrge kvaliteediga JPG- ja PNG-formaadis digifoto faile. Minimaalne pildi suurus on 1000x600 pikslit. On vaja märkida nominatsioon, foto autori nimi, perekonnanimi ja vanuse. Fototöö saatmisega garanteerib osaleja, et ta on ainus selle ainuõiguste autor ja omanik ning selle kasutamisel pole mingeid piiranguid. Igalt osalejalt võetakse vastu kuni 3 tööd. Fotomontaaže ja kollaaže me seekord ei tee.

Konkursil osalemiseks tuleb fotod saata aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. kuni 15. oktoobrini 2021.

20. oktoobril tööd avalikustatakse Narva Keskraamatukogu lasteportaali www.narvalib.ee/lastekas .

20. oktoobrist 27. oktoobrini toimub vaatajate online hääletus, mille käigus on võimalik ära märkida kõige huvitavamad tööd.

Esitatud töid hindab ka žürii, kuhu kuuluvad professionaalsed fotograafid.

Igal nominatsioonil on 2 (kaks) võitjat. Auhinnad saavad ka 2 tööd, mis saavad vaatajate online hääletuse tulemusel kõige rohkem hääli. Kõik osalejad saavad tänukirjad.

Parimatest töödest koostatakse näitus. Fotonäituse avamine, tulemuste avaldamine, võitjate väljakuulutamine ja auhindamine toimub 29. oktoobril 2021. Infot fotokonkursi tulemuste kohta saab näha alates 30. oktoobrist Narva Keskraamatukogu lasteportaalis www.narvalib.ee/lastekas .

Info: 3591467
   
© Narva Keskraamatukogu 2019